Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łapy – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łapy wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Łapy jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łapy uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Łapy.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Łapy na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Łapy określana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest właściwa bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Łapy, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Łapy przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Łapy, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Trzeba jednak mieć świadomość, że taka wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Łapy – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco przekładać się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Łapy i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Łapy jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Łapy musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Łapy masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button