Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łańcut – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łańcut określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Łańcut jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Łańcut mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może trwać nie dłużej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Łańcut.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Łańcut w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łańcut ustalana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest rzetelna z racji tego, że programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkania Łańcut, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Łańcut ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Łańcut, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Musisz jednak wiedzieć, że taka wycena domu generuje duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Łańcut – przegląd ofert?

Inną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Łańcut a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Łańcut jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Łańcut musi posiadać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Łańcut możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button