Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krapkowice – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Krapkowice wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Krapkowice jest mniej korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Krapkowice mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Krapkowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Krapkowice na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem przyznanym na drodze odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krapkowice wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdym razie jest prawdziwa z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz adekwatną wycenę domów Krapkowice, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domu Krapkowice przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Krapkowice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Krapkowice – przeglądnięcie ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Krapkowice a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Krapkowice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Krapkowice zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Krapkowice możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button