Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kozienice – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kozienice zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kozienice jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kozienice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Kozienice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Kozienice na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; były właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru albo wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kozienice ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Kozienice, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Kozienice przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Kozienice, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i część osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Kozienice – przegląd ofert?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Kozienice a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kozienice stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Kozienice musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy też każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Kozienice masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button