Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kostrzyn nad Odrą – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kostrzyn nad Odrą wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kostrzyn nad Odrą jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kostrzyn nad Odrą zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Kostrzyn nad Odrą.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Kostrzyn nad Odrą na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kostrzyn nad Odrą ustalana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna ponieważ programy do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Kostrzyn nad Odrą, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Kostrzyn nad Odrą ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Kostrzyn nad Odrą, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Kostrzyn nad Odrą – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Kostrzyn nad Odrą i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kostrzyn nad Odrą jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Kostrzyn nad Odrą zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kostrzyn nad Odrą możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button