Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Konstancin-Jeziorna – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Konstancin-Jeziorna zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Konstancin-Jeziorna jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Konstancin-Jeziorna uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Konstancin-Jeziorna.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Konstancin-Jeziorna na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz wiedzę ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Konstancin-Jeziorna kalkulowana jest na bazie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest adekwatna z racji tego, że aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Konstancin-Jeziorna, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę nieruchomości Konstancin-Jeziorna ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Konstancin-Jeziorna, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Konstancin-Jeziorna – analiza ofert?

Popularną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie małe bądź nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Konstancin-Jeziorna i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Konstancin-Jeziorna zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Konstancin-Jeziorna posiada jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Konstancin-Jeziorna masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button