Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Końskie – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Końskie wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Końskie jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Końskie uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Końskie.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Końskie w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w ramach spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Końskie ustalana jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkania może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domów Końskie, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Końskie przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Końskie, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Trzeba jednak mieć świadomość, że taka wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Końskie – przejrzenie ofert?

Inną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Końskie a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Końskie stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Końskie musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś propozycję czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Końskie możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button