Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koło – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Koło wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Koło jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Koło mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Koło.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Koło w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Koło kalkulowana jest na bazie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas masz adekwatną wycenę domu Koło, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Koło przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Koło, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Koło – analiza ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie wśród nabywców będzie małe bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Koło a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Koło jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Koło zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Koło możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button