Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kęty – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kęty zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kęty jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kęty zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Kęty.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Kęty na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kęty ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Należy być świadomym, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Kęty, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Kęty prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Kęty, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Kęty – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Kęty i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Kęty jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Kęty musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Kęty masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button