Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jelcz-Laskowice – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Jelcz-Laskowice wskazują faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Jelcz-Laskowice jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Jelcz-Laskowice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać nie dłużej jak siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Jelcz-Laskowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Jelcz-Laskowice w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel czy też najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jelcz-Laskowice wyliczona jest po analizie dziesięciu różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domu może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Jelcz-Laskowice, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Jelcz-Laskowice ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który potem przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Jelcz-Laskowice, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Jelcz-Laskowice – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie wśród klientów będzie małe bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Jelcz-Laskowice i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Jelcz-Laskowice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Jelcz-Laskowice musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Jelcz-Laskowice masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button