Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gubin – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gubin wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Gubin jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gubin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź na konto już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Gubin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Gubin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gubin określana jest na podstawie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania wartości domu? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest adekwatna z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Gubin, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Gubin sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Gubin, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Gubin – przegląd ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Gubin i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Gubin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domu Gubin musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Gubin możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button