Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gryfino – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gryfino określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Gryfino jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gryfino uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Gryfino.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę domu Gryfino w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gryfino ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domów może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Gryfino, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Gryfino ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Gryfino, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i część oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Gryfino – przegląd ofert?

Innym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Gryfino a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Gryfino zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Gryfino posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Gryfino możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button