Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grójec – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Grójec wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Grójec jest mniej atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Grójec zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Grójec.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, żeby dostać wycenę domu Grójec w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Grójec kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest właściwa z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domu Grójec, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Grójec przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Grójec, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Grójec – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Grójec a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Grójec stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Grójec musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Grójec możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button