Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gostyń – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Gostyń określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Gostyń jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gostyń uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Gostyń.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Gostyń w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym w drodze dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Gostyń wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Gostyń, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domów Gostyń prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Gostyń, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Gostyń – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znikome albo nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Gostyń a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Gostyń zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Gostyń musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Gostyń masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button