Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dęblin – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dęblin określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Dęblin jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dęblin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Dęblin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Dęblin w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w wyniku spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dęblin ustalana jest po analizie dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę domów Dęblin, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Dęblin przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Dęblin, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Musisz jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Dęblin – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Dęblin i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Dęblin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena domów Dęblin posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Dęblin masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button