Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chodzież – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Chodzież określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Chodzież jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chodzież zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, długi lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele przystają na ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Chodzież.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę domu Chodzież na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chodzież określana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest rzetelna z racji tego, że kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Chodzież, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Chodzież ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który potem przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Chodzież, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Chodzież – przeanalizowanie ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Chodzież a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Chodzież jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Chodzież musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś oferty czy też każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Chodzież możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button