Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chełmno – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chełmno wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Chełmno jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chełmno zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Chełmno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Chełmno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym na drodze spadku albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chełmno określana jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Chełmno, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Chełmno ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Chełmno, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Chełmno – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Chełmno i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Chełmno zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Chełmno musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Chełmno możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button