Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bytów – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bytów określają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Bytów jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bytów mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Bytów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Bytów na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w ramach odziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Bytów ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do określania ceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa bo przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domu Bytów, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Bytów prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Bytów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z wysokim kosztem, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Bytów – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Bytów a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Bytów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Bytów posiada jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś propozycji czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Bytów masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button