Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzesko – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Brzesko określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Brzesko jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Brzesko zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Brzesko.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Brzesko na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem przyznanym na drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na braku zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Brzesko określana jest po analizie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkania może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Brzesko, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Brzesko przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Brzesko, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Brzesko – porównanie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Brzesko i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Brzesko jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena domów Brzesko musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Brzesko masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button