Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bogatynia – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Bogatynia określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Bogatynia jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bogatynia zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Bogatynia.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Bogatynia w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym w ramach odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bogatynia ustalana jest po analizie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna gdyż programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz precyzyjną wycenę domów Bogatynia, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkań Bogatynia sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Bogatynia, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Bogatynia – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Bogatynia a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bogatynia stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Bogatynia zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Bogatynia masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button