Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bieruń – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bieruń określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Bieruń jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bieruń zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Bieruń.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Bieruń na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bieruń kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest właściwa gdyż aplikacje do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz dopasowaną wycenę domu Bieruń, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Bieruń prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Bieruń, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Bieruń – porównanie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Bieruń i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bieruń zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Bieruń ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy też całe dziesięć oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Bieruń możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button