Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Andrychów – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Andrychów określają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Andrychów jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Andrychów zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Andrychów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Andrychów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel lub lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Andrychów wyliczona jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna bo przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Andrychów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Andrychów prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Andrychów, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Andrychów – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Andrychów a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Andrychów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Andrychów musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Andrychów masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button