Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Aleksandrów Łódzki – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Aleksandrów Łódzki zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Aleksandrów Łódzki jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Aleksandrów Łódzki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Aleksandrów Łódzki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Aleksandrów Łódzki na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Aleksandrów Łódzki ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz programów do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Aleksandrów Łódzki, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Aleksandrów Łódzki przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Aleksandrów Łódzki, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Aleksandrów Łódzki – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Aleksandrów Łódzki i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Aleksandrów Łódzki jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Aleksandrów Łódzki ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Aleksandrów Łódzki masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button